אודות

שמוליק דודיאן אימון ויעוץ לכלכלת המשפחהשמי שמוליק דודיאן ואני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה.

הכל החל לפני למעלה מכעשור שנים, מצאנו את עצמנו כמשפחה במציאות שלא נערכנו אליה מראש. זה לא שלא ידענו לצפות את העתיד, פשוט התעלמנו ממנו, כאילו הוא לא יגיע, אבל כמובן הוא הגיע ומצאנו את עצמנו שקועים בהתחייבויות שלא נערכנו אליהן מראש ובנוסף התנהלנו כלכלית בצורה שלא התאימה להכנסתנו כמשפחה.

כל השקפתנו בנוגע להתנהלותנו הכלכלית כמשפחה הייתה שגויה, צברנו גרעון כספי בכל חודש וחודש, והיינו מכסים אותו מידי שנה בהלוואות ממקום העבודה.

לא הבנו את הטעות בה אנו חיים. וזאת כנראה מהסיבה שכל החברים והמשפחה הקרובה שמסביבנו התנהלו באותה צורה. חשבנו לעצמנו שאם כולם חיים כך, וגם אנחנו, אז מה לא בסדר? כנראה שכך חיים ואיכשהו בעתיד זה מסתדר.

כמובן ששום דבר לא הסתדר המינוס והחובות רק הלכו וגדלו.

יום אחד רעייתי ואני שמענו מחברים טובים שהיו במצב מאד דומה לשלנו כי הם החליטו לעבור תהליך של אימון לכלכלת המשפחה. היינו די סקפטיים אולם ככל שעבר הזמן ראינו את השינוי שחל בחייהם, את ההתלהבות הבלתי פוסקת והתוצאות הטובות של התהליך.

התייעצנו אתם והחלטנו לנסות גם. נכנסנו לתהליך של אימון ויעוץ לכלכלת המשפחה!

התוצאות לא אחרו להגיע. תוך שלושה חודשים התחלנו להתנהל בצורה נכונה וללא צבירת מינוס, גילינו כוחות ותכונות חדשות אצלנו כזוג אשר הובילו אותנו להתנהלות כלכלית נכונה, לצמיחה, לביטחון כלכלי, וחתירה לצבירת נכס מניב! היום אני יכול לומר כי תהליך שעברנו שינה את מצבנו הכלכלי מהקצה לקצה, ואני לא מגזים.

התהליך מאוד הועיל לנו כמשפחה, הן בצד הכלכלי, והן בצד האישי, כך שהחלטתי להמשיך ללמוד את כל הנושא ולהתעמק יותר בתחום כלכלת המשפחה,

למדתי את שוק ההון, הפנסיה, הבנקים, נושא הריבית והשפעותיו, אפשרויות השקעה, וכל מה שיכול לעזור לנו בכלכלת המשפחה. לבסוף החלטתי ללמוד את מקצוע האימון והייעוץ לכלכלת המשפחה. לבחור בו כקריירה חדשה, לאמן משפחות, ולהצעיד אותם לדרך נכונה וחדשה.

היום אני יכול לעמוד ולומר בכנות, הייתי שם. חיינו כמשפחה שצוברת חוב כל חודש, אני יודע איך זה מרגיש, וכמה זה קשה לעמוד בפני כל הדרישות הכספיות של משק הבית. אבל עם היד על הלב… אין ברירה אחרת, חייבים לעצור את כדור השלג המתגלגל במורד. חייבים זאת למען ילדנו ולמען עתידנו. אי אפשר להתנהל לא נכון לאורך זמן, פשוט אי אפשר, חייבים לעשות מעשה!

הטוב בכל הסיפור הוא שזה אפשרי! אפשר לשבור את המעגל שאני קורא לו מעגל המינוס. לצאת מהגרעון ולהתחיל בדרך חדשה, להפסיק לצבור חובות מידי חודש ולשפר את איכות חיי המשפחה, לצאת ממתחים ולהכניס יותר מרגוע לבית.

זאת המומחיות שלי עם כל הצניעות.

תהליך של אימון ויעוץ לכלכלת המשפחה הינו תהליך מסודר ומובנה שבסופו עוברים מצבירת חובות ליצירת חסכונות. תהליך שעברו מאות משפחות באחוזי הצלחה גבוהים והביאם למקום חדש וטוב יותר.

בוודאי ישנם חברים הנמצאים במעגל הגרעון ויטילו ספק בתהליך, יפסלו אותו על הסף או יציעו הצעות אחרות שלרוב אינן אחראיות, ואני שואל לא שווה בדיקה? האם נפסול מראש? התשובה אצלכם.