אושר בכנסת: חופשת לידה קצרה לאב במקביל לחופשת הלידה של האם. ועוד טיפ נוסף!

חוק חדש לחושת אבהות לשכיריםחוק חדש עבר בכנסת
 .
חוק חדש עבר בקריאה שלישית במליאת הכנסת ונכנס לספר החוקים של מדינת ישראל:
החל מ- 28/6/16 יוכלו אבות שכירים לקבל שישה ימי חופשה מיום הלידה כולל יום הלידה עצמו וליהנות מזמן איכות עם הרך הנולד, מבלי לבקש טובות מהמעסיק. זאת במקביל לחופשת הלידה של האם!
ששת ימי החופשה יתחלקו לשלושה ימי מחלה ושלושה ימי חופשה שנתית. לאב תהיה זכות לבחור כמה ימי חופשה מתוך ששת הימים הוא מעוניין לממש מזכות זו.
ילדים זה שמחה ילדים זה ברכה!
 .
"ילדים זה שמחה ילדים זה ברכה" כדברי השיר, והנה מתרחבת לה המשפחה וברוך השם גם השמחה והברכה גדולה!!! תינוק חדש מחייב הערכות חדשה, ולהתרגל לשינויים שיבואו לטובה.
די להיכנס לחנות למוצרי תינוקות כדי לראות את שפע המוצרים שניתן לרכוש ואם נסתכל מעט קדימה, גם הוצאות גדולות יותר מתקרבות: מעון, מטפלת, צהרון, ועוד.
כדי לעמוד בכל ההוצאות בצורה נכונה, חייבים לא להתפזר, לא לאבד שליטה ואח"כ לחשוב איך לצאת ממינוס. כדאי מאוד לחשוב ולתכנן את הרכישות הקרבות. אפשר גם (לא חייב, למי שלא נוח לו) להיעזר בחברים או משפחה שכבר אינם זקוקים למוצרים שאתם חושבים לקנות.
העיקר, שהאושר הגדול שהגיע עם לידת התינוק לא יביא להוצאות שגבוהות מההכנסות ולמינוס בבנק.
.
1חץ אדום
.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>