המדריך ליציאה מאוברדרפט והתנהלות כלכלית נכונה ונבונה להורדה מיידית

המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הסודות על איך להגיע להתנהלות כלכלית נכונה במשפחה וליישמה כדרך חיים

מאת: שמוליק דודיאן, מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה

ספר דיגיטאלישלום לך,

האם אי פעם שמת לב כי אינך שולט בהוצאות המשפחה?

האמן לי, אני ממש יכול להתחבר לזה גם. אני הייתי בדיוק באותו המצב במשך שנים. האמת, עשיתי כל כך הרבה שגיאות שאני נבוך מידי אפילו להודות בהם.

לפני מספר שנים מצאנו את עצמנו כמשפחה במציאות שלא נערכנו אליה מראש. מצאנו את עצמנו משלמים למעונות, צהרונים, משכנתא, ובית חדש. התנהלנו כלכלית בצורה שאינה מתאימה בכלל להכנסתנו כמשפחה.

כל חודש המינוס בבנק תפח ותפח ואילו אנו אמרנו לעצמנו זה נורמאלי כל המדינה במינוס אז גם אנחנו. ואיך שכולם חיים גם אנחנו חיים הייתה איזושהי תחושה של ביחד.
בשלב מסוים אף פתחנו חשבון בנק נוסף העברנו אליו את אחת המשכורות כדי לאפשר מינוס נוסף ויותר גבוה.
חשבנו שאנו בשליטה ומצד שני כרטיסי האשראי ופנקסי הצ'קים עבדו ללא חשבון וללא מעצור… הכל היה מותר.
חשבנו ששנינו עובדים המשכורות רגילות אבל מה לעשות זה לא מספיק. לכולם זה לא מספיק ואנחנו כמו כולם.

אולם ברגעים מסוימים שאתה לבד עם עצמך או לפעמים לפני השינה מתגנבות המחשבות מה? איך? למה? האם באמת כולם כך? איך בכלל מתנהלים אחרת? איך אפשר לשנות עכשיו? משפחה, ילדים, איך משנים הכל עכשיו? מחשבות שלא יוצאות מהראש
ואז שמעתי על אימון לכלכלת המשפחה מחברים שעוברים אימון כזה. ברגע הראשון אמרתי איך יכול להיות, אין מצב, לנו זה לא מתאים, פשוט לא יכול להיות!
וככל שעבר הזמן והחברים ששיתפו אותנו בתהליך שהם עוברים התלהבו יותר ויותר, החלטנו אשתי ואני לנסות גם .
נכנסנו לתהליך של אימון ויעוץ לכלכלת המשפחה  ומהרגע הראשון הבנו שעשינו את הצעד הנכון!
עברנו תהליך אשר שידרג את חיינו הכלכליים והתחלנו להתנהל כלכלית בצורה שונה ונכונה
גילינו כוחות ותכונות חדשות אצלי ואצל רעיתי אשר הובילו אותנו להתנהלות כלכלית נכונה, יציאה ממינוס, צמיחה, ביטחון כלכלי וחתירה לצבירת נכס מניב!
התהליך כל כך קסם והועיל לנו כמשפחה כך שהמשכתי ללמוד את כל הנושא כלכלת המשפחה לקרוא מאמרים רלוונטיים להבין את שוק ההון ואפשרויות ההשקעה בו ולבסוף ללמוד את מקצוע האימון לכלכלת המשפחה לבחור בו כקריירה חדשה,
לאמן משפחות ולהצעידם לדרך חדשה.

למזלך, אני מצאתי את הפתרון…

מאז כל הכישלונות שהיו לי, השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכול על כלכלת המשפחה. היו לילות שפשוט לא ישנתי והצלחתי לצבור 6 שנים של ניסיון רב. כיום אני כבר נחשב מומחה בתחומי ואני בהחלט יכול לסייע לך.

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך… אחת ולתמיד

 

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחברי ומבני משפחתי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב מדריך מסודר כדי לעזור לאנשים רבים בכל מקום בארץ ובעולם. אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את המדריך שלי ואני מוכן לחלוק אותו איתך ממש עכשיו.

בתוך המדריך שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על איך לשלוט בהוצאות לצאת ממינוס לייצר חסכונות טובים ולשפר את איכות חיי המשפחה. כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של "פחות זה יותר". במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים 'רק' כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – לכן החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה מאות ואלפי שקלים ושאני צריך למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצב גרפי. האמת היא שאם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכול לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

במדריך תוכל למצוא את 3 הדרכים הטובות ביותר לשלוט בהוצאות, להגיע להתנהלות כלכלית נכונה וליישמה כדרך חיים, ולשפר את איכות חיי המשפחה.

 

למה המדריך שלי בנושא כלכלת המשפחה
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיח לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולק במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה :-)

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 39 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוון להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציע אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 39 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקש ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור הרכישה: "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה…

 

הורדה מיידית

איך "לשלוט בהוצאות לצאת ממינוס לייצר חסכונות טובים ולשפר את איכות חיי המשפחה"
קח אותו היום במחיר 39 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

 

עדין לא בטוח על ההחלטה של 39 שקלים? המשך לקרוא!

אני יכול להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכיר אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך הינו במחיר כל-כך נמוך של 39 שקלים.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: "ואוו, זה רק 39 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!". התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודע שאתה תוכל להפיק המון מהמדריך שלי שניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

תן אמון בי ואני מבטיח להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני יחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריך לגבות לפחות פי 5 על המדריך הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את המדריך שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

 

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר 30 ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנע שהמדריך הזה ישנה את חייך מקצה לקצה, ומוכן להתחייב על כך ללא כל "אותיות קטנות" הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

שמוליק דודיאן

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודע כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 39 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני שומר לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה…

 

 

נ.ב.ב הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. על תיכנע לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. אתה לא תצטער על-כך – אני מבטיח לך! אז בו נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחץ על הכפתור הרכישה "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה…